NEDAP wprowadził dzisiaj nową generację czytnika !D Top: RFID RAIN

Nedap, światowy lider w dziedzinie zapobiegania stratom i technologii zarządzania towarem magazynowym w sektorze detalicznym, wprowadził dzisiaj nową generację czytnika !D Top: RFID RAIN*

Ten czytnik RFID montowany pod sufitem oszczędza miejsca sprzedaży w sklepie, oferuje niezawodne wykrywanie i zapobiega fałszywym alarmom przy użyciu technologii filtrowania „state-of-the-art” i rozpoznawaniu kierunku poruszania się wykrytego sygnału.

Rozwiązanie RFID „Out-of-the-box”

Nawet jeśli w sklepie nie jest jeszcze podłączony całkowicie system RFID, pracownicy w sklepie mogą w łatwy sposób posługiwać się programowanymi etykietami RFID i używać czytnika !D Top  do celów EAS całkowicie bez instalacji specjalnego oprogramowania. Ogromną zaletą rozwiązania „out-of-the-box” jet to, iż jest on łatwym i idealnym pierwszym krokiem do implementacji systemu RFID. Ogromną zaletą tego jest, iż !D Top można w każdym momencie bardzo łatwo zintegrować z dowolnie wybranym przez klienta rozwiązaniem RFID do monitorowania towaru w sklepie.

Nie  ma straty powierzchni sprzedaży

Ponieważ !D Top nie wymaga żadnej przestrzeni na powierzchni sklepu, jest to najbardziej odpowiednie i ekonomiczne rozwiązanie EAS dla sklepów o ograniczonej przestrzeni w strefie wejścia. Te czytniki wspaniale komponują się w projekt sklepu i dokładnie filtrują sygnały pochodzące z etykiet, które nie poruszają się w bezpośrednim otoczeniu czytnika. Dzięki temu można umieścić całkowicie zabezpieczony towar w najlepszym miejscu sklepu, tzn. w pobliżu jego wejścia.

 

 

* RAIN RFID to technologia bezprzewodowa, która łączy miliardy przedmiotów codziennego użytku z internetem, umożliwiając przedsiębiorstwom i konsumentom zidentyfikować, zlokalizować i uwierzytelnić swoje przedmioty. Jako członek tej grupy, Nedap promuje adoptowanie rozwiązań technologicznych RAIN RFID w handlu detalicznym wspólnie z organizacjami branżowymi, partnerami technologicznymi i klientami.