Rozwiązania branżowe

Rozwiązania branżowe

Doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy pakiety rozwiązań bezpieczeństwa dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla Twojej firmy niż Twoi klienci – obecni i przyszli.

Właśnie dlatego oferujemy rozwiązania, które skupiają się na poprawie obsługi klienta w sklepie. Dbamy o Ciebie i Twoich pracowników, abyście wspólnie mogli skupić się na potrzebach klienta w czasie gdy my dbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy.

Oferujemy możliwość integracji wszystkich poniższych funkcjonalności w jednym systemie, co daje najlepszą wydajność systemu oraz najlepszy wygląd:

Redukcja emisji i ochrona środowiska

Dzięki zaawansowanej technologii i naciskowi na czyste środowisko nasz system został zaprojektowany w taki sposób, że jest w stanie obniżyć emisję CO2 do 2000 kg rocznie w porównaniu z konkurencyjnymi systemami innych firm.

Jesteśmy również w stanie zaoszczędzić dla Ciebie około 1000 Euro rocznie na kosztach użytkowania, a to wszystko za sprawą stosowania energooszczędnych elmentów systemu.

branza odziezowa

Branża odzieżowa

Nasze rozwiązania dla branży odzieżowej charakteryzują się idealnym dopasowaniem funkcjonalności systemu do potrzeb klienta oraz korelacji z eleganckim wyglądem.

Na przestrzeni lat opracowaliśmy wiele dodatkowych funkcji,  które możemy wykorzystać  w naszych antenach EAS, dlatego też wszystkie funkcje takie jak licznik klienta czy detekcja aluminium zintegrowaliśmy w jednej antenie.

Nie zapomnijmy, że dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy estetyczny wygląd wejścia do sklepu, i tworzymy pierwsze pozytywne wrażenie w relacji klient – sklep.

Family grocery shoppping

Branża spożywcza, supermarkety

W handlu detalicznym najważniejsza jest płynna sprzedaż. Równie ważne jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo Twoich produktów. Nasze rozwiązania pomogą zniwelować straty spowodowane kradzieżami, co pozwoli ochronić twój zysk.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa przy najniższych kosztach użytkowania zapewnia system !Sense. Więcej informacji tutaj.

Nasz sprzęt wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, co sprawia że jest mocniejszy i trwalszy – po prostu bardziej odporny na trudne warunki codziennej sprzedaży i dużą liczbę odwiedzających klientów.

Dodatkowym atutem jest możliwość monitoringu zabezpieczeń, który pozwala na ocenę sprzedaży jak i bezpieczeństwo twoich produktów.

drogerie feat image 001

Perfumerie, drogerie i apteki

Nasze innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla perfumerii, drogerii oraz aptek pomogą uchronić twój towar przed kradzieżą, utrzymując estetyczny wygląd nie pogarszając zarazem dostępności do produktów.

Pomożemy Ci rozwiązać problemy związane z bezpieczeństwem Twojego sklepu oraz dostarczymy technologię, której potrzebujesz.