Branży

EASi/Net

Mając odpowiedzialność za bezpieczeństwo i prawidłową pracę swojego sklepu, powinieneś zawsze mieć pełen dostęp do wszystkich możliwych informacji. Nasz system pozwala bedąc w dowolnym miejscu na świecie i mając tylko dostęp do internetu, czyli nawet przez każdego smartphona, można sprawdzić czy systemy są w pełni sprawne i tagi działają prawidłowo. Potrzebujesz więcej informacji, takich jak: czy pracownicy trzymają się określonej procedury w czasie wywolywania alarmów? Ilu klientów było dzisiaj na sklepie z podziałem na małe interwały czasowe?

To może wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości jest to łatwe. Wszystko czego potrzebujesz to EASi/Net – nasz system informacji zarządczej dostępny dla wszystkich klientów podłączonych pod EAS Nedap.

Zarządzanie sklepem jest łatwe

System EASi/Net pomaga w odpowiednim doborze monitoringu Państwa sklepu, oraz wyborze potrzebnych raportów. Istnieje możliwość bezpłatnego, miesięcznego przetestowania pełnej opcji monitoringu.

  • Jeżeli pojawi się problem w pracy systemu, my prawdopodobnie już to naprawiliśmy,
  • Niedrogi i centralny system nadzoru nad wszystkimi systemami,
  • Kontrola sprawnego działania licznika klientów,
  • Konfiguracja programów zarządzających,
  • Czujność personelu,
  • Weryfikacja zasad i systemu sprzedaży.
EasiNet Stat

Gromadzenie danych 24 godziny na dobę

Nasz system łączności umożliwia zbieranie informacji z anten, liczników klienta i dezaktywatorów, bez konieczności stosowania dodatkowych komputerów lub zaangażowania pracowników. Dzięki temu można monitorować i kontrolować system w każdym sklepie na świecie. Celem jest uzyskanie jasnego obrazu non-stop.

EASi:Net graph 002

Dostęp do danych 24 godziny na dobę

W prosty sposób możesz uzyskać dostęp do przechowywanych informacji – po prostu logując się na swoje konto EASINET. Dzięki otrzymywanym raportom statystycznym możesz ocenić ogólną wydajność sklepu w cyklu tygodniowym lub miesięcznym. Ten zestaw raportów jest kluczowym parametrem pomiaru popularności sklepu oraz sukcesu, który osiągasz.

NoServiceNeeded

Zdalne i aktywne wspomaganie

Jednym z głównych powodów, dla których potrzebujesz systemu EASi/Net jest zdiagnozowanie potencjalnych problemów, zanim wymkną się spod kontroli.  EASi/Net jest jedynym w swoim rodzaju systemem zdalnego monitoringu aktywnego oraz systemem zdalnej pomocy. EASi/Net na bieżąco analizuje dane o zachowaniach klienckich w systemie i używa tej analizy do wyeliminowania problemów w zarodku. Z EASi/Net Twoje decyzje będą opierać się na rzetelnej informacji statystycznej.