biuro praca 001

Oferty pracy Archive

Handlowiec

Nazwa stanowiska

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów, w szczególności do systemów typu AM.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi klientami firmy,
  • Realizacja założonych zadań.

Wymagania:

  • Doświadczenie i znajomość branży systemów zabezpieczeń technicznych (EAS, CCTV, SWiN, KD),
  • Własna baza klientów,
  • Wytrwałość w realizowaniu postawionych zadań,
  • Nastawienie na pozyskiwanie nowych klientów,
  • Dynamika w działaniu,
  • Samodzielność,
  • Ważne prawo jazdy kat. B,
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Po trzymiesięcznym okresie próbnym umowę o pracę (pełny etat),
  • Zarobki wprost uzależnione od efektów pracy,
  • Możliwość negocjacji wysokości podstawy w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • Niezbędne do pracy narzędzia – telefon komórkowy, laptop,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (np. dodatkowe ubezpieczenie).

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: Rekrutacja

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Serwisant

Szukamy pasjonatów branży, ludzi otwartych i poszukujących nowych wyzwań. Ludzi kreatywnych, zdecydowanie dążących do realizacji wyznaczonych celów.

Liczy się dla nas prawdziwe zainteresowanie wykonywaną pracą, poświęcenie oraz zrozumienie naszych celów i oczekiwań klienta. Chcemy, aby pracowali dla nas najlepsi.

Oczekujemy na osoby, które będą chciały podnosić poziom swojej wiedzy i kompetencji, a swoim zaangażowaniem będą budowały sukces firmy.

Zadania:

  • instalacja systemów antykradzieżowych typu RF i AM oraz/lub CCTV,
  • konserwacja i serwis systemów.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży zabezpieczeń technicznych,
  • ważne prawo jazdy kat. B,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju.
Mile widziane:
  • wykształcenie techniczne elektryczne lub pokrewne,
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP E do 1kV (Grupa I),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

Dołącz do naszego zespołu! Kreuj z nami nową rzeczywistość!