IMG_9640

Na targach EuroCis 2016 w Düsseldorfie Nedap pokazał dalszy rozwój technologii RFID

Udoskonalenia technologii RFID – !D Cloud (Chmura) integracja naszych i Waszych systemów

 

!D Cloud (inteligentna chmura) jest to skalowalna integracja pomiędzy istniejącymi systemami ERP i naszymi czytnikami RFID. Dzięki temu nie musi być zmienione Wasze istniejąca oprogramowanie IT, w sklepach nie musi być wprowadzone żadne nowe oprogramowanie, również Wasz istniejący system ERP nie musi być wymieniony bądź modyfikowany.

Nasz system !D Cloud daje Wam możliwość wykorzystania naszej technologii RFID już w pierwszym sklepie, gdzie natychmiast zaczynacie profitować ze wszelkich zalet tego systemu i w każdej chwili możecie zadecydować się o rozszerzeniu tej technologii w innych swoich sklepach.

Jednocześnie można zainstalować dodatkowe czytniki RFID w określonych stałych punktach w sklepie w dowolnym momencie.

Aktualnie nasz system !D Cloud oferuje łatwe rozwiązania do Waszych specyficznych istniejących systemów jak również ogólnie dostępne interfejsy (API) do zintegrowania naszego oprogramowania z Waszym systemem, a do tego szczegółową dokumentację i przykładowy kod.

Zapraszamy do współpracy. Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na prezentację naszej najnowszej technologii RFID prosimy w każdej chwili o kontakt.