!Sense – jedyny system RF na rynku, gotowy do pracy w trybie RFID

!Sense obecnie jest jedynym systemem na rynku, który gwarantuje płynne przejście z trybu RF na RFID. 

Rynek detaliczny rozwija i zmienia się w szybkim tempie. Spowodowane jest to w znacznym stopniu między innymi ciągłymi zmianami wynikającymi z nowych wymagań konsumentów. Aby temu podążyć firma Nedap skupiła się na udoskonalaniu inteligentnego systemu ochrony towarów !Sense, w wyniku czego jeszcze lepiej możemy wspomóc naszych klientów przy zapobieganiu strat w handlu wynikającym z kradzieży lub błędnej logistyki.

Aktualnie wielkie sieci detaliczne przechodzą systematycznie na systemy !Sense. Tesco w Wielkiej Brytanii a we Francji i w Polsce Decathlon czy Adidas to tylko kilka przykładów.

Wiodący detaliści  bardzo poważnie traktują sprawę maksymalnej dostępności produktów w sklepie, aby mogli jak najlepiej zaspokoić oczekiwania i wymagania swoich klientów zarówno w trybie online jak i offline. Aby osiągnąć ten cel,  podstawową sprawą jest posiadanie systemu antykradzieżowego gotowego do natychmiastowego rozszerzenia jego pracy w trybie RFID, bez wielkich przebudów oraz dużych kosztów .

Nasz system !Sense jest systemem EAS RF-RFID, który to z powodzeniem może być również wykorzystany w celu kontroli ruchu towarów pomiędzy magazynem a powierzchnią sprzedaży, także na różnych piętrach, lub też przy zastosowaniu w punkcie przyjęcia towaru, aby móc „na żywo” monitorować ilości dostarczanego towaru na magazyn.

Aby dowiedzieć się więcej o działaniu systemu !Sense zapraszamy do kontaktu z nami.

Podstawowe informacje odnośnie !Sense znajdują się tutaj:  !Sense